O firmie
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Magat s.c. Janusz Zalewski Krzysztof Ostrowski, zostało założone w 1993roku. Jest to firma prywatna zlokalizowana w Mielcu w woj. podkarpackim. Podstawą naszej działalności jest przetwórstwo tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Specjalizujemy się w produkcji nasadek na pojemniki aerozolowe, stalowe i aluminiowe o różnych średnicach: 35mm, 45mm, 52mm, 65mm. Głównymi naszymi odbiorcami są firmy z branży kosmetycznej oraz producenci aerozolowych wyrobów technicznych.
 
Technologia
Termoformowanie tworzyw odbywa się metodą wtrysku gorąco-kanałowego. System ten zapewnia produkcję bezodpadową. Szczególną uwagę w naszej działalności zwracamy na nowoczesność. Obserwujemy światowe trendy w dziedzinie produkcji detali, metod wtrysku i wprowadzamy je w naszej produkcji. Cały proces produkcyjny jest zautomatyzowany i wymaga nadzoru tylko niewielkiej ilości wykwalifikowanych pracowników. Komputerowy nadzór nad produkcją gwarantuje bardzo wysoką, jakość produktów. Nasze wyroby są produkowane z najwyższej, jakości surowców zakupionych u renomowanych i uznanych producentów tworzyw i barwników. Każdą otrzymana partia surowca posiada atest i świadectwo, jakości. Stosowane tworzywa to Polipropylen, polietylen oraz ABS.
 
Oferta
Ofertę kierujemy do producentów wyrobów aerozolowych w pojemnikach stalowych i aluminiowych z branży kosmetycznej, farmaceutycznej, branży motoryzacyjnej, środków gospodarstwa domowego a także środków ochrony roślin oraz innych branż.